Відкриття Грузії 2018 рік

Підготовка
    Мрія відвідати цю страну була вже дуже давно. Ще в 2013 році  були прочитані сотні блогів, ресурсів та т.і., але, нажаль не склалось.  А потім почалась ВІЙНА  і мрія відійшла трохи на інший план.
В 2018 році вирішили все ж таки повернутись  до цієї ідеї. Цьому сприяло й те , що підібралась гарна компанія друзів,  які теж змогли планувати відпустку на тей же час що і ми.
Але довгий час далі ніж розмови діло не йшло. Дивились сайти, блоги , але рішучі кроки все не робили.
Великий поштовх дало  захід, який  влаштовувало Посольство Грузії в Україні, а саме дні Грузії в Харкові. Велике дякую Посольству, бо завдяки цьому заходу ми  твердо вирішили їхати, та здобули достатньо, як на мене, туристичних матеріалів ( карти, описи, довідники та т.і.).
Ввечері того ж дня був проведен туристській збір, на якому ( під пляшку гарного грузинскього коньяку)  було  вирішено починати відвідування з столиці Тбілісі та проведено конкурс  житла і зроблено бронювання (повернутись назад  ставало все  складніше).

Маленькій відступ про житло ( про це варто сказати, бо воно , а точніше  господарі, зіграли   дуже важливу роль  в цій подорожі.
Житло шукали через всім відомий сайт Букінг .   Сподівались знайти не просто хостел чи квартиру , а щось автентичне, щоб  дало можливість відчути атмосферу міста та страни, і, наші сподівання виправдались . Ми знайшли, мабуть один з найкращіх варіантів,   житло в Тбілісі  Apartment on Sundukiani Street Lane. 
        

Ми закохались в цей двір з першого погляду.

Наступним кроком було  бронювання  квитків. На момент бронювання з Харкова ще не було прямих рейсів, тому розглядали тільки з Києва. Дивлячись на те, що  трапляється з  чартерами ( затримки та т.і.) , було вирішено скористатись послугами оф. авіаперевізника Грузіїї https://www.georgian-airways.com/ru/
На сайті дуже зручна онлайн система бронювання та оплати,  забігаючи вперед скажу що також зручно  проходити онлайн-реєстрацію саме через сайт.
Квітки купили, далі стало питання, а що ж саме ми бажаємо подивитись  за час подорожі ( 8 днів).
Звичайно хотіли всього та зразу, але дивлячись на мапу та враховуючи відстані, було вирішено в перший раз обмежитись лише частиною Грузії. Насамперед Тбілісі та околиці, а звідти з'їздити в  Кахетію, Казбегі та Боржомі ( підлікувати печінку :-)  ).

Пошук екскурсій по сайтах показав, що їх дуже багато і ціни різняться.  Вирішили спробувати  зв'язатись з власником оселі, яку бронювали, та запропонувати йому  щоб ми залишились у нього на весь час мандрівки, а також спитати його чи не 
допоможе він нам з екскурсіями. І наші сподівання виправдалися. Георгій ( власник оселі)  погодився, та надалі сам владнав питання з нашим проживанням ( пару днів в наш термін було зайняті іншими і він знайшов для них відповідну заміну), а також спитавши про наші бажання , погодився організувати 4 екскурсії  протягом нашого відпочинку, та ще й як раз за ту суму, на яку ми сподівались.

Далі пішли  звичайні дні, збори речей та т.і. За пару тижнів до від'їзду отримали повідомлення від авіакомпанії що  змінено час відправлення рейсу. Вимушені були  міняти жд білети, але це вже ні як не вплинуло на загальний настрій.

І ось він день відльоту.
Останній раз , та і більшість нашої компанії, літали ще в дитинстві, тому був невеликий мандраж, але не все так лячно. Бориспіль  спочатку приголомшив  розміром, купою різноманітного народу, але трохи освоївшись та розібравшись в позначеннях, ми зрозуміли що нічого складного немає і все доступно і , навіть дуже просто. Друзі навіть знайшли каву по нормальній ціні (10грн), що для Борисполя взагалі думаю нонсенс.
Але багаж здан, реєстрація пройдена, кордон також і ми вже чекаємо рейса.
   

Наш літак готують до рейсу.

Comments